16 Şubat 2012 Perşembe

ŞUBAT AYI LİLA KUTU

MERHABAAAAAA

     ÖNCE ŞUNU SÖYLEMELİYİM BU AY LİLA KUTU TAM BİR ATAK YAPMIŞ,MARKALAR DEĞİŞMİŞ ,HATTA İDDİALİ BİR INGLOT KONULMUŞ ,BENİM GİBİ SİZDE MAKYAJ MALZEMESİ DELİSİYSENİZ  EMİNİM BUNA SİZDE SEVİNMİŞSİNİZDİR. BUNDAN SONRA İNŞALLAH DAHAAA ÇOKK MAKYAJ MALZEMESİ OLUR.

    EVETTT GEÇELİMMMM KUTUMDAN NELER ÇIKTI:


  • INGLOT GÖZ KALEMİ :   AÇIKCASI BENİM İÇİN BU AYIN SÜPRİZİ INGLOT OLDU.INGLOT GİBİ GÜZEL BİR MARKANIN LİLA KUTUYA DAHİL OLMASI ÇOK GÜZEL.BANA GÖZ KALEMİ ÇIKTI ,ALLIK ÇIKSADA HAYIR DEMEZDİM.  :)

  • ACTİVAR MASKE :        GEÇEN AYDA ACTİVARIN GÖZ KREMİ VARDI ,ŞUANDA KULLANDIGIM BİR KREM OLDUGU İÇİN  ANNEME VERMİŞTİM ,SANIRIM BU MASKEDE ANNEME GİDİCEK.İÇİNE YEŞİL ÇAY KARISTIRIP KIVAMA GETIRIP YÜZÜNUZE SÜRÜYORMUSSUNUZ.

  • PRİORİ :     ZAMAN ZAMAN DUYDUGUM BİR MARKA AMA NASILDIR DERSENİZ HİÇ BİR FİKRİM YOK ...SADECE ÜRÜNLERİ PAHALI DİYE BILIYORUM ..DENEMEKTE FAYDA VAR ...

  • MAX FACTOR FONDOTEN :  MAX FACTOR DE SEVDİĞİM MARKALARDAN BİRİ BU FONDOTENİDE BAŞARILI İKİ ÖRNEK GÖNDERİLMİŞ BİRİ AÇIK RENK BİRİ KOYU ..SANIRIM AÇIK BENIM İÇİN İDEAL OLAN...

  • DURANCE PARFÜM : DURANCE MARKASINI İLK ANKARADA DUYMUSTUM GÜZEL HOŞ KOKULARI VAR,LİLA KUTUYU İLK AÇTIGIMDA MİS GİBİ BİR KOKU GELDİ BURNUMA İLK ÖNCE PARFÜM KUTUYA DÖKÜLDÜ SANDIM SONRA BAKTIMKI DÖKÜLMEMİŞ PARFÜMÜNE GÖRE DEĞİŞİR TABİ AMA BİRAZ AGIR AMA KESİNLİKLE KALICI ..İSTANBUL VE ANKARADA OLANLARA DUYURULUR.BENCE HOŞ BIR HEDİYE ..

  • LOCCİTANE VUCUT LOSYONU : LOCCİTANE GÜZEL BİR MARKA ,ÜRÜNLERİDE GÜZEL KULLANDIGIM BIR SURU ÜRÜNÜ VAR AMA BU LOSYON BİRAZ ORGANİK GİBİ KOKUSU BİRAZ GARP GELDİ BANA AMA KESİNLİKLE KULLANILIR SEYEHATLAR İÇİN AT ÇANTAYAA KULLAN KIVAMINDA.

  • COSMED TUY AZALTICI KREM- SERUM : BEN BU TARZ KREM VE SERUMLARDAN KOKRKUYORUM :)) BENİM İHTIYACIM OLMADIGI İÇİN SEVDIGIM  BİR ARKADAŞIMA HEDİYE EDECEĞİM.

  • REVİNGEN SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ŞAMPUAN :  ŞU  ANDA Ş AÇLARIMA TAKIK  OLDUGUM  İÇİN   REVİNGENIN  KUTUMDA OLMASINA SEVİNDİM , .VUCUDUMUZA,  KAŞIMIZA , GÖZÜMÜZE GEREKEN  İLGİYİ  GÖSTERİYORUZ   ,PEKİ ŞAÇLAR???   2 HAFTADIR  SAÇLARIMA  BAKIM  YAPA  YAPA  BİR  HAL  OLDUM ARAŞTIRMA İÇİNDEYIM, HANGİ  ŞAMPUAN  DAHA  İYİDİR, HANGİ  SERUMU KULLANMALI ,  ŞAÇLARIMIZ  NASIL  DAHA  SAĞLIKLI OLUR DİYE ,REVİNGEN İYİDİR :))

İŞTE  ŞUBAT  AYI  KUTUSUNDAN ÇIKAN  ÜRÜNLER  BUNLAR  BU AY LİLA KUTU  GÜZEL BİR KUTU HAZIRLAMIS  AYRICA İÇİNDEN ÇOK TATLI BIR HEDIYE  ÇIKTI  LİLA AMBLEMLİ ÇORAP VE TOKA. BU AY TEK EKSİĞİ BENCE 14 ŞUBAT OLMASI DOLAYISIYLA ŞÖYLE BİR KALP BEKLERDİM  AMA OLSUN OKADAR ...LİLA KUTUYA ÜYE OLMADIYSANIZ BENCE HİÇ DÜŞÜNMEYİN AYLIK 19 YTL YE KENDİNİZE GÜZEL BİR HEDİYE VERİN ,ÜYE OLMAK İÇİN BUYRUNNNNN  
http://www.lilakutu.com/


SEVGİYLE KALIN...
HER KADIN GÜZELDİR...


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Link Within

Related Posts with Thumbnails